www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ADANALI JENERİK MÜZİĞİ

4 posters
YazarMesaj
oflu_cocuk
Moderator
Moderator
oflu_cocuk

Erkek
Rep Puanı : 5624

ADANALI JENERİK MÜZİĞİ Empty
MesajKonu: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 7:16 pm

http://s10.bitefight.net/c.php?uid=142482
Shadow_oguz
ALışıyor...
ALışıyor...
Shadow_oguz

Erkek
Rep Puanı : 5601

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 8:27 pm

Diziler kervanına yeni katılan Adanalı ilk bölümden hemen sonra kendisinden bahsettirmeye başladı bile. Polisiye ve macera tarzı bir dizi olan Adanalı müziği ile de diğerlerinden biraz farklı. Kurtlar Vadisine inat yapar gibi seçilen Ceza'nın Fark Var isimli rap parçası diziye ayrı bir heyecan katıyor.

İlk bölümünün olduğu akşam dışarıda denk gelmiş ve izleyememiştim ancak dün gece uyku tutmayınca tv başında otururken dizinin tekrarı denk geldi. Oktar Kaynarca beni gülmekten öldürdü diyebilirim Gülmek Zaten oyunculuğunu beğendiğim çok iyi bir sanatçıdır.

Gelelim Adanalı'nın Jenerik Müziğine - Ceza "Fark Var"

Fark Var - video powered by Metacafe

- The funniest videos clips are here

Fark Var Sözleri

(Nakarat)
Fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir, fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran

Maymunlar cehennemindeyim, hiç kimse duymamış, sordum hiç kimse görmemiş ve hiç kimse konuşmamış, korkular dolup taşınca komşularda kalmamış, yalancı şahitler çoğalmış, ordularda saf almış, sanki herkes zan altında, pozisyon sert penaltı,
yeraltından çıktım ben çoktan fareydim çok yol aldım, korktum bazen bende herkes gibi umudum kalmadı, fakat sabrımsa aramızdaki en büyük farktır, gönlüm kavga etmek istemez bıktım da zaten, çelimsizlerle uğraşıp, şaşırmışa laf anlatmak,
beyinsizlerle sohbetler, gereksizlere öğütler, bakışlardan bellidir kim ne ister, niyetse nedir, orda kimse yok mu hadi biraz ses ver, burada ben sıkıldım yaklaş bana el ver, eninde sonunda görüşeceğiz elbet, şimdilik benden bu kadar iyi bu mesafe

(Nakarat)
fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir, fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran

iyice havaya gir havaya gir iyice, ben yorulmam kondisyonum top ta dj, sahnede büyülerim tam bir buçuk saat, seyirciyle birleşir bir bütün oluruz o an, gözünü kapat ve dinle bence en azından, yüzde yüz gerçek ve canlı çokta rahatız burada,
gönlünü sen hoş tut, olacaksın hoşnut, boşluklar dolar yavrum biz boşuna mı koştuk, ayrılmış birbirinden millet, hep uzak blok blok, sallandıkça kendinden geçmiş sınıflar hep tok, yeni moda glock, bizde ise barış stok, yanlış söyler horoskop ve vakitsiz ötmüş horoz, festivaller özgürlük, barış demekti n’oldu, insanoğlu İstanbul’da bu kuralı bozdu, neyse bizim işimiz çok dinlemek ve eğlenmek, dinletmek ve eğlemek gerek beklerler çünkü bizde

(Nakarat)
fark var seninle iyi arasında büyük bir, fark var benimle senin aranda kocaman bir, fark var kötüyle benim aramda irice bir, fark var iyiyle kötü arasında duran

uzaklaştıkça uzaklaşır insanlar yabancılaştı, ortamlar yabanileşti, kelamlar acayipleşti, saygıysa çölde bir yerde her dilde bir aşk şarkısı, kördüğümle düğümlenen yollarda arkadaşlıklar, eğlenmekte şart biraz, kafa dağılmadan oynanmaz, her gün bayram olmaz ancak arada bir coşmak farz, kuruntulardan kurtulmak, kırıntılarla kalmamak, yosun tutan bir kimse değil de ışığı parlayan olmak, sen sıkma canını ben buradayım her daim, coşturmak için hazır gönüllerde yer varsa, geldiğim yerdeyim, elimde kağıt kalemim, elimde açık kartlarım ve elimde ki mikrofonla

(Nakarat)
http://www.afacanoyunmerkezi.tr.gg
oflu_cocuk
Moderator
Moderator
oflu_cocuk

Erkek

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:08 pm

sözlerimi çaldın >(
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : ADANALI JENERİK MÜZİĞİ Agresi10
Rep Puanı : 217771

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:37 pm

saol paylaşım için oflu
oflu_cocuk
Moderator
Moderator
oflu_cocuk

Erkek

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimeCuma Ocak 02, 2009 3:54 pm

XD
kan_kraliçesi
Süper moderator
Süper moderator
kan_kraliçesi

Kadın
Rep Puanı : 1216843

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 10:05 pm

film hiç güzel değil ama müzik güzel..
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : ADANALI JENERİK MÜZİĞİ Agresi10
Rep Puanı : 217771

MesajKonu: Geri: ADANALI JENERİK MÜZİĞİ   ADANALI JENERİK MÜZİĞİ I_icon_minitimePtsi Ocak 12, 2009 1:05 pm

evt gerçekten film kötü ma şarkı iyi

ADANALI JENERİK MÜZİĞİ
1 sayfadaki 1 sayfası