www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir.....

2 posters
YazarMesaj
maliyeci
Yönetici
Yönetici
maliyeci

Erkek
Rep Puanı : 1428947

Bir..... Empty
MesajKonu: Bir.....   Bir..... I_icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 2:20 pm

Yeni mahallesinde kahvede sohbet eden adama arkadaşları: ''Senin aile
yaşantına hayranız, eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var. Karının bir dediğini iki etmiyorsun.Bu mutluluğunun sırrını bize de anlat yoksa pısırık olduğunu düşüneceğiz.'' derler.

'Kısaca anlatayım..'' der adam.''Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi. Karım eğildi ve benim atıma '- Bir ' dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediği zaman eşim tekrar eğilip atıma ' İki ' dedi. Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ve at'a '- Üç ' dedi ve çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu.

Ben şok olmuştum... Eşime bir hışımla çıkıştım ''Yazık değil mi ata, neden vurdun kadın, manyak mısın sen?'' diye bağırdım... Karım arkasını döndü ve bana ' Bir ' dedi. Ve o günden sonra karımın bir dediğini iki etmedim...
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : Bir..... Agresi10
Rep Puanı : 217770

Bir..... Empty
MesajKonu: Geri: Bir.....   Bir..... I_icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 6:54 pm

hahahaha adam tırsıo tabi ne diyebilirki Bir..... 231689 Bir..... 231689 Bir..... 231689 saolasın Çok mutlu

Bir.....
1 sayfadaki 1 sayfası