www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alex "Ali" oluyor..

3 posters
YazarMesaj
santi
Yönetici
Yönetici
santi

Erkek
Rep Puanı : 217763

Alex "Ali" oluyor.. Empty
MesajKonu: Alex "Ali" oluyor..   Alex "Ali" oluyor.. I_icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 11:07 am

Alex "Ali" oluyor..

Alex "Ali" oluyor.. 29322

Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex De Souza, hakkında çıkan Türk vatandaşı olacak iddialarını doğruladı. Ali ismini alacağı öğrenilen Alex şöyle konuştu:

Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex De Souza, istenirse sarı-lacivertli takımda kalacağını, imkanların oluşması halinde de Türk vatandaşlığına geçebileceğini söyledi.

Hilton Exhibition-Convention Center'daki ''Lüks Markalar Fuarı''nın açılışına katılan Alex, burada basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Türk vatandaşlığına geçeceği yönündeki haberlerin hatırlatılması üzerine, ''5 yıldır Türkiye'deyim, bu olabilir ama şu an bilemiyorum'' diyen Alex, Fenerbahçe Kulübü'nün böyle bir teklifle gelmesi halinde ne cevap vereceğinin sorulması üzerine de, ''Benim için problem yok. Türkiye'yi çok beğeniyorum. Bunlardan önce benim ekmek param da var. Kontratıma bakmak lazım. Fenerbahçe isterse ben kalırım, imkanlar da oluşursa Türk olurum. 40 yaşında gitmem gerekirse 40 yaşında giderim'' diye konuştu.

Alex, Hilton Exhibition-Convention Center'daki ''Lüks Markalar Fuarı''nın açılışını, Harley Davidson Yönetim Kurulu Başkanı Ferruh Tanay ile birlikte kurdele keserek yaptı.

Bu arada Alex ve eşi, açılış öncesinde evlerinden uzun bir beyaz Hummer araç ile Hilton'a getirildi.

Alex, açılış sonrası fuarı gezdi. Fenerbahçe Yelken Şubesi'nin standını da ziyaret eden Alex, Harley Davidson motorlarla basın mensuplarına poz verdi.
maliyeci
Yönetici
Yönetici
maliyeci

Erkek
Rep Puanı : 1428949

MesajKonu: Geri: Alex "Ali" oluyor..   Alex "Ali" oluyor.. I_icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 2:30 pm

olsun olsun iyi olur...
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : Alex "Ali" oluyor.. Agresi10
Rep Puanı : 217772

MesajKonu: Geri: Alex "Ali" oluyor..   Alex "Ali" oluyor.. I_icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 1:26 pm

olsun ama milli takımda oynuyamaz çünkü brezilya millli takımında oynadı için hem de saol santimetre yani santi...

Alex "Ali" oluyor..
1 sayfadaki 1 sayfası