www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gereksiz Anılar:D

4 posters
YazarMesaj
mete08
KuRNaZ Üye
KuRNaZ Üye
mete08

Erkek
Rep Puanı : 5619

Gereksiz Anılar:D Empty
MesajKonu: Gereksiz Anılar:D   Gereksiz Anılar:D I_icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 6:39 pm

noel dayı 1 i izlerken
noel dayı 1'i izlerken annem yanıma geldi ve bu noel bba deilmiydi dedi o sırada noel dayının noel babayı sollayış sahnesini gördü vee "Hey Allahım ne günlere kaldık bu noel baba yetmezken bi de başımıza noel dayı çıktı, şimdi bütün çocuklar bunu sever bayılır" dedi ama eminim nasıl biri olduunu bilseydi demezdi

metal erkek
yaw abi bi gün arkadaşlarla top landık bi yere gitmiştik konser fln vardı galiba sora adam helikopter le geldi millet adamı bıraktı helikopterin başına yoplandı sora bi dayı geldi tam böle bi köylü tipi wardı adam pilotu çekti olum elleme çocuklara baksınlar köylü bebesi ne bilsin uçağı diyo tabi bis gülmeye başladık çocuklar birbirini paralıyodu altından geçmek için kısın biri sordu ne war aşağıda diye dedim heralde cinsiyetine bakıolar kıs tuttu erkek demesmi

OTOBUS
ݝskilip (Çorum) - Ankara arasında otobüslerde eskiden çay & kahve servisi yapılmazdı... Zamanla, çağa ayak uydurdular ve servise başladılar... Ama millet alışkın değil (özellikle köyden binenler) Muavin gelip köylünün birine sordu - Abi çay mı alusun, gaave mi? Köylü; - Ben bi ORALET alıyım ! Muavin (biraz dumur vaziyeti aldıktan sonra); - Gaaave mi lan bura!!! Ne oraleti?!. Biz koptuk tabi ------------------ Anlamıyana not: Son cevaptaki GAAAVE kelimesi bir içeceği değil kıraathaneyi kast eder

otobüs
belediyenin yeşilmotorlu otobüsleri yeniçıkmış bende nişantaşından beşiktaşa inicem otobüse bindik tabi telefonla görüşmek yasakya amcamın biri hem konuşuyo hem biniyo şöför amca bu otobüslerde telefonla konuşmak yasak dedi amcada telefonda konuştuğu kişiye otobüslerde telefonla konuşmak yasakmış sen konuş ben dinliyorum deyince komple koptuk amcada kıllanıp otobüse binmedi

kopmamak mümkün diiil ama
bi gün lisede matematik dersindeyiz sınıfta bi uğultu var ama akıllara zarar ne olduysa sınıf sustu sıra arkadaşım bi esnedi yani ööle bi ses kimseden çıkmas hoca ders anlatıodu yavaşça arkasını dönerek suç sen de değil ormanı yakanda oğlum demezmi sınıfça koptuk yaffff

hawa böle söner!!
bi gün süper mini eteğimi fln giymiştim kedimi gzl sanıodum dolmuşa bindim eve gidiodum dolmuşa bi bindim arkadan korna çaldılar şöförde hmn hareket etti bnde yere yapıştım(kocakarıların üstüne)eteğim fln açıldı utancımdan yerin dibine giriodum ayaa bi kalktım bide ne göriim bizim sitenin en dedikoducu ve en sinir kızı tuuçe bana bakığ kötü kötü sırıtıo soora ewin önüne geldik bnde "münasip bi yerde ine bilir miim" demesmiim kapı açılınca hmn dışarı koştum soora da şöför HEYY! parayı unuttun die baırmazmı hmn parayı werdim üstünü almadan eve koştum ertesi gün dışarı çıktıımda herkes bna bakıp bakıp sırıtıodu başta tuuçe olmak üzere!!

Konser
arkadaşla beraber şebnem ferahın konserine gitmiştik.ortam çok kalabalık herkes kopmuş.biz iki kızı öne almış fordçuluk yaparken diğer arkadaşada bilenenler varmış haberimiz yok.bir oluyo uyarıyo çocuk iki adım geri gidip tekrar bizim oğlana sürtünmeye başlıyo,bu olay iki üç değil onu bulunca arkadaş dayanamayıp "birader içime girde sende rahat et bende rahat edeyim" diyor.tabi bunu biz daha sonra öğrendik ekip olarak koptuk tabi.bundan çıkarılacak ders ne arkadaşlar."er kuşun eti yenmez

16 maceraları
gne dersaneden çıkmıştk 16 ya bndık,arkımler arkamda bnde tek olarak onde yanımda bı adamla oturuyorum.adam habre ayağıyla bşiler yapıo sürtüyo fln bnde 180 derece donup koltukta arkımlerle konusmaya çalışıorum adam sayesınde yane.neyse adam habre dewam edıyo ben dedım artık yeterin otobuste sessızdı bnde sesli olarak dedim ki 'amca biraz daha sürtünürsen kıwılcım çıkaracan!'hahahahaha

yemekhane
eskiden benden 4 yaş büyük bi çocuğu sevioduk bi arkadaşımla o tabi bizden büyük olduğundan bazen okula gelmiolardı bizde onu görünce birbirimize haber verirdik bi gün öğle arası arkadaşım yemekhanede yemek yiyodu bende o çocuğun geldiini gördüm o da yemekhaneye gidiodu ben ondan önce gitmeye karar verdim koştum koştum ve olan o anda yemekhanenin içinde oldu ben bi kaydım ama resmen uçtum en az 2-3metre sürüklendim tabi ama çocuğun bacak arsından geçtim beni gördüler tabiii çok rezil olmuştumm çünkü eteğim açılmış ve bütün yemekhane bana gülmüştü üstelik çocuk bişey oldu mu canım die beni kaldırmıştı rezilll olmuştumm

bi gun okulda en yakın arkadasım ve ben baska bı arkadasa bulastık kacıoduk buda bızı kovalıodu nesee bıyerden sora durdu koşmadı benve arkadasımda hem koşuyoz hemde guluozz yavasladıkk ama hala guluoz nese gulerkenn arkadasımın parmakları azımaaa girdii!!burdan sora kopmuştuk zaten

kooop gençl
biz bi gun okulla antalyaya geziye gitmiştik!basımızda bi rehber war işte antalyada tarihi yerlere gidiyoruz o da bize anlatıo işte şu şu kadar yıldır burda fln die sora bi yere gittik tarihi bi yer.orda teyzenin biri bole kolye fln satıo bende rehbere sordum dayı bu teyze kaç yıldır burda bu hangi padişahın bacısı die:tum grup koptu geziden donene kadar güldük

GERݝZEKALI DOSTUMUZ
ya biz sınıfça geziye gitmiştik suya girmek için hazırlanıyoz arkadaş hazırlanmıyo neden dedik *ya soğuk değil mi*dedi allahın sıcağ lan dedik ne soğuğu sonra tabi biz girdik ona giyin gel dioz geldi alttan bi arkadaş görünmeden bacağına cimcik attı bu öyle bi bağırarak sudan çıkmaz mı nefes nefese köpek balığı diye bağırıp kaçıyo sizede komik gelmedimi havuzda köpek balığı var çok gerizekalıca.puhahahahahaha

polis kovalaması
daha çok küçüktüm polisten de çok korkardım küçük dediğimde 18 yaşneyse polis bana dur deyince telaşla kaçmaya başladım.en sonunda polis beni yakaladı ve bana neden kaçtığımı sordu??ben de sen niye kovalıyosun demiştimm

ÜmiT
selam arkadaşlar ben azeriyim bizim dilimizde be demek ewet demek anlamında gibi bir şey bir gün azerinin biri kenan ışığın sunduğu kim 500 milyar ister adlı programa katılır.zaten her şey o dakkadan sonra başlarkenan ışık azeriye bir soru sorar ve şıkları söyler adama,adam da c cevabını verir kenan ışıkta son kararınız mı diye sorar.adam be der kenan ışık tekrar adama beyefendi c mi be mi diye tekrar sorar adam tekrar c der son kararınız diye de sorulduğunda be der hani be demek ewet anlamında yaa))neyse adamla kenan ışık arasında yarım saat tartışmadan sonra kenan ışık cevabın c olduğunu anlar)

kankam la güsel bi anı
bi gün kankim egeyle aklımıza muzurluk geldi..hemen bi markete girip marketin sahibine sorduk;marketin önündeki herşey sizin mi diye?kadın da sazan gibi atladı!!peki ozman su vosvogen nekadr die sorunca kadınn çok pis baktı ama biz orda koptukkhayatım en komik günlerinden biriydi

linç
saat gece 11 gibi halısahadan çıktık. orasıda bayağı işlek bi caddenin orda. neyse aklıma hemen bi fikir geldi birini yatırıp yere yalandan linç edioz gibi yapcaktık. neyse arkadaslardan birini kovaladık falan sonra yere yatırdık ve yalandan vuruoz.(yaklasık 20 kişiyiz) ama milleti gorcektiniz bize nası bakıolar.dehsete kapıldılar.sevgililer birbirine falan sarılıo korkudan süpperdi yaaaa

Tuvalet neredeydi?
bir yaz tatilinde bursaya gitmiştik.Kuzenim we ben alışweriş merkezine gitmeye karar werdik.Bir otobüse atlayıp alışweriş merkezine wardık.Orada kuzenim çoook sıkıştıWe ona tuwalet aramaya başladık.Oranın yabancısı olduğumuzdan iyi bilmiyorduk.We kuzenim tuwalet deyip içeri daldı...Manzara korkunçtu...Meğer girdiğimiz bayanlar tuwaleti deil erkekler tuwaletiymiş.Çoook utanmıştık

POHAHAH
Bݝ GÜN KANTݝNDEYݝM ARKAMDADA Bݝ TANE MUNZUR Bݝ SINIF ARKADAݞIM VAR.ÖÜMDEDE BݝTANE KIZ BU ARKAMDAKݝNݝN BENݝ KIZIN ÜSTÜNE ݝTCENݝ BݝLݝOM VE DݝKKAT EDݝODUM AMA DALDIݐIMDA BU BENݝ ÖLE Bݝ HIZLA ݝTTݝKݝ DURAMADIM.KIZA ÇARPTIM.KIZDA O HIRSLA BANA Bݝ TOKAT ATTIKݝ BEN NEYE UݐRADIݐIMI ݞAݞIRDIM.NEDEN VURUYOSUN DEDݝM.ODA ÜSTÜME ÇIKSAYDIN DEDݝ.BEN DE ARKADAN BݝRݝ ݝTTݝ DEDݝM ARKAMA BAKTIM KݝMSE YOK.ݞOK OLDUM.KIZ BENݝ SINIFA KADAR KOVALADI.SINIFA GݝRDݝݐݝMDE KIZIN BENݝ KOVALADIݐINI GÖRENLER NE OLDU DݝYE SORMAYA BAݞLADILAR VE HERKES BAݞIMA TOPLANDI.OLAYI ANLATTIݐIMDA SINIF VE ÖZELLݝKLEDE BENݝ ݝTEN ÇOCUK GÜLMEKTEN ÖLDÜLER

bayanlar tuvaleti mi acab
biz şimdi plajdayız ben lavaboya girdim çıktım baktım öbür tuvalet dolu neyse ellerimi yıkadım çıkıom tuvaletten kim çıksa beğenirsiniz 17-18 yaşlarında bi erkek ben şimdi şüphe ettim acaba doru tuvaletemi girdim diye çünkü girerken felan hiç bakmadım yazılarına şöle bi göz göze geldik çocuk fırladı gitti tabi ben gülmedimde anlatınca ablamlar biras güldüama bayanlar tuvaleti oldunada sewindim yani...

teyze mi öğretmen mi?
bizim bi resimcimiz vardı rahat atmış yaşında vardır ama kadın tam komedi.bi gün ben resmi tamamladım hocaya göstercem.hocam diye bağırdım yok..bi bağırdım iki bağırdım kadın duymuyo.benim kanki yanımda oturuodu bu hocaya "teyze"diye bağırmasın mı.bi anda sessizlik oldu.hoca bize doğru gelmeye başladı.kadın gelio ama bana bakmıo.neyse bu benim kankinin kulağını bi tuttu ve"teyze mi öğretmen mi?"diye soruyo

köydeki yaşlı teyze
bi gün bizim arkinin köyüne gittik ailecek. biz sıkıldık arkiler filan gezioz. bi tane yaşlı teyze beni kenara çekti sen kimin oğlusun dedi misafirim teyze dedim ha mithatın oğlusun dedi misafirim teyze misafirim dedim ha hatırladım selahattinin oğlusun ne kadar büyümüşsün bacaksız en son gördüğümde anannın kucağındaydın dedi (ben kendimi zor tutuyom gülmemek için) bende he teyze dedim ben selahattinin oğluyum dedim

OKUL PݝKNݝݐݝ
slm arkadaşlar bi kere okul pikniğindeydik voleybol oynuyorduk matematik öğr. de bizle oynuyordu bizim sevdanın sakarlığına gelip; bu topa ayağıyla vurmasın mı? sonra top direk bizim hocanın yüzüne oda değil hoca bide yaşlı falan hocaya üzülmüştüm ama çok gülmüştük

pskrl
iş yerindeyim bir bayan geldi gün vermişler endoskopiye girecek ve hasta kabul işlemleri olması gerek aynen şöyle dedi;Geçen gedim bene gün vedilee, doktur mideme gamera sokcamııış, neyse güç bela gözlerden yaş gelerek verdik formu gönderdik, sıradaki amcam gayet sakin çekintisiz sanki okey arkadaşı karşısındaki yahu benim t.ş.klarda kaşıntı var nereye bakılmam lazım yurdum insanı napayım cem yılmazı

pskrl
sayısal loto çekilişi tire de oldu ve macera olsun diye gittik arkadaş annesini aradı sayısal loto çekilişi var trt yi aç dedi ve kapadı annesi 5 dakka sonra aradı trt çekmiyor samanyolunu açsam olur mu o dakka kopmuşuz

sürüngenler..
macerayı seven ben ve kafadarlarım babannemde mevlüt olan bi akşam bizde toplandık.herşey iyiydi,aşkım canım bitanem aradı sizin kapıdayız gel dedi.babnnemin evi bizim çaprazda..bahçenin ışığını yakmadan dış kapıya kadar ayaklarımın ucuna basa basa gittim.aşkım yanında aliyi de getirmiş.kapının önünde duramayacağımız için iç tarafa aldım aşkımı.aliyi de kimse görmesin diye onu da aldım.ben aşkım ve ali üçümüz dururkeneee...içerden ayşegül geldi.ayşegül eli ve aşkım tartışmaya başladılar ben susun dedikçe daha çok bağırıyolar.sebep de şu alinin burda ne işi var...sonra bizim alt tarafa gidelim dedik orda kimse görmez diye..babannemden kimse görmesin diye sürüne sürüne kapıya geldik.tam doğrulduk kii..bi baktık yan komşunun ışığı yandı...hadiii...bu sefer de arka bahçeye kadar yine sürüne sürüne gittik..tam aşkımla başladık konuşmaya başladık kii..mevlüt dağılmaya başladı..hoppalaaa...herzaman yaptığımız gibi sürüne sürüne kapıya kadar gittik ve aşkımla aliyi postaladık...sonra bendeniz tekrar sürüne sürüne içeri girdimm..

500 binliralık kola nekadar?
kuzenle dolaşıoduk bi an çok susadık ve bakkala girdik kuzen kolayı alıp bakkal sahibine aynen şöyle dedi amca 500 binliralık kola nekadar o an gülmekten yerlere yattım

kemerim
işe giriş için sabıka kaydım istendi arkadaşla beraber hükümet konağına gitmek için dolmuşa bindik ve gideceğimiz yere vardık arkadaş indi ben indim kapıyı kapattım sonra birden hızla birşey beni çekmeye başladı birde baktım montumun kemeri kapıya sıkışmış ve ben dolmuşun yanında koşmaya başladım neyse ki bağışırış çığırış derken şoför fark etti ve durdu, kötü sonuçlanmadığı için komik bir anı olarak kaldı bende

süperiz yaaa
kankimle ben yabancılara laf atmaktan çok hoşlanırz bi gün sahilde dolaşıoz kankimle bi adam gördük ingilizce konuşuodu mertteadamın yanından geçerken bşiler diodu adam ingilizce mertte((kankim)) bnde seni deddi adamda giderken biz döndü baktı ne diosun lan sen fln dedi mertte şaşırdı haliyle pardon amca özür dilerim fln dedi bn ama koptum gülüorum sonradan öğrendik adam spr ing. bliomuş ve akrabaları varmış ingiliz onlaarla konuşuomuş tamda ing. konuşçak zamanı bulmuş

paylaşmak istedim
Bir arkadaşın düğünündeyiz, ben ve iki samimi arkadaşımla(arzu ve bahriye) beraber oturuyoruz, oynayanları ve oynayanları seyredenleri seyrediyoruz arzu benim yanımda ve bahriye ön sıramızda oturuyor ama arada bize dönüp laf yetiştiriyor tabi.. arzuyu öksürük tuttu ve eliyle ağzını kapadı bu sırada eline balgam gelmiş göz göze geldik çaresiz gözlerle bana bakıyordu bende bahriyeyi işaret ederek şalına sür gitsin dedim ve arzu benim dediğimi yaptı o an da koptuk tabi biz ve garip bahriyemde acaba bir espiriyi mi kaçırdım diye dönüp bize birşeyler söylüyor ama biz onu duymuyoruz tabi, espirinin kaynağı kendisinin olduğunu bilse...

gülmede yanında yat
sabah annem kahvaltıyı hazırlarken annem bişey getirmeyi unuttu ve oturma odasına gelip çay içmeye başladı ve biz babamla annnemi bekliyoduk ablamda yeni uyanmıştı ablam bgi anneme bi bize bakıyodu anneme -- hani kahvaltı diye sordu ama annem hala bize bir cevap vermedi. babamda hani çay diye anneme seslendi anhnem yine aldırmadıi.annem çayını bitirmiş ikincisine başlamıştı babam bana annenin kulağında bi sorun olduğunu söledi bende bencede dedim ablamafikrini sorduğumda o hiç bişey demedi. meyersem annem bizim bağırtılarımızı duymasın diye kulağına pamuk yerleştirmiş bizde gülmeye başladık annem de gülmede yanında yat dediiiiii

EFES gezisi
BݝZ okulla beraber kuşadası & efese geziye gittiydik..efese gittiğimizde bi hediyelik eşya satan dükkana girdik baha diye problemli bi arkadaşımız adama ne dese beğenirsiniz(bereket heykellerini göstererek) dükkan sahibine 'ABݝ BU Y.RR.Klar neyi temsil ediyo biz sınıfça koptuq tabi ama adamın hali daha komikti.. biraz düşünüd ve 'BݝLMEM HİÇ DENEMEDݝM' dedi..biz tekrar koptuq haliyle paylaşayim dedimm...alıntıdır:D
oflu_cocuk
Moderator
Moderator
oflu_cocuk

Erkek
Rep Puanı : 5625

MesajKonu: Geri: Gereksiz Anılar:D   Gereksiz Anılar:D I_icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 2:58 pm

züperrrrr
http://s10.bitefight.net/c.php?uid=142482
kan_kraliçesi
Süper moderator
Süper moderator
kan_kraliçesi

Kadın
Rep Puanı : 1216844

MesajKonu: Geri: Gereksiz Anılar:D   Gereksiz Anılar:D I_icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 3:56 pm

güsel saol=)
oflu_cocuk
Moderator
Moderator
oflu_cocuk

Erkek
Rep Puanı : 5625

MesajKonu: Geri: Gereksiz Anılar:D   Gereksiz Anılar:D I_icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 4:12 pm

neden gereksiz oldunu simdi anladim
http://s10.bitefight.net/c.php?uid=142482
maliyeci
Yönetici
Yönetici
maliyeci

Erkek
Rep Puanı : 1428949

MesajKonu: Geri: Gereksiz Anılar:D   Gereksiz Anılar:D I_icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:31 pm

emeğine sağlık

Gereksiz Anılar:D
1 sayfadaki 1 sayfası