www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asansör denen müthiş buluş

YazarMesaj
SuSpecTT
KuRNaZ Üye
KuRNaZ Üye

Erkek
Ruh Hali : Asansör denen müthiş buluş Agresi10
Rep Puanı : 248969

Asansör denen müthiş buluş Empty
MesajKonu: Asansör denen müthiş buluş   Asansör denen müthiş buluş I_icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 5:48 pm

Baba oğul, köyden inmiş kente, küçük parmakları kenetli, kocaman bir otelden içeri girmiş. Lobide, öyle şaşkın şaşkın çevreye bakınırken oğlan, sağ yandaki asansörü görmüş:

'Bu da neyin nesi böyle' diye sormuş.

Babası boş boş bakmış: 'Bilmiyorum oğlum... Ben de ilk kez görüyorum...'

Tam o sırada yaşlı bir kadın, elinde bastonu, seke hoplaya asansöre yaklaşmış. Düğmeye basmış, asansörden içeri girmiş, kapılar kapanmış... İki dakika sonra asansörün kapısı açılmış, dışarı yirmi beş yaşlarında, uzun boylu, harika bir hatun çıkmış. Gözleri faltaşı
gibi bakan baba oğulun yanından, kırıta kırıta yürümüş gitmiş... Baba derin bir soluk almış:

'Lan bu nasıl bi
böyle... İçine yetmişinde kocakarı girdi, yirmisinde fıstık gibi çıktı! Koş köye, ananı gap gel, şunun içine bi sokalım hele!!'
https://forumburasi.forumdizini.com/forum.htm

Asansör denen müthiş buluş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Asansör
» Asansör düşerken zıplanılsa ne olur ?