www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri)

2 posters
YazarMesaj
wampires
Co-Admin
Co-Admin
wampires

Kadın
NeRDeN : komiq ¦deLYy ¦ara sıra gery ¦hayatın tadındayım¦-kıskanç ¦kopuq ¦--- -ara ara somurduk -¦
Rep Puanı : 218930

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) Empty
MesajKonu: Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri)   Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) I_icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:37 pm

ARES Resimli Anlatım

EMULE ; *****,i-Mesh,******* benzeri bir P2P programı.Programla diğer kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan izin verilmiş dosyaları kendi bilgisayarınıza yükleyebilir yada kendi bilgisayarınızdaki dosyaları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.Hiçbir Virüs reklam vb. içermez.

Öncelikle ARESi aşağıdaki linkten indirin ve bilgisayarınıza kurun.

http://www.inndir.com/program.php?id=11838

Programı çalıştırdığınız zaman ingilizce olarak bip güvenlik duvarı aşılsın mı diye sorabilir evet deyin.

Gelelim Ayarlarına

KONTROL PANELİ

Genel
Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) A28ad

Transfer
Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) B22ra
Sohbet

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) C28qs

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) D24im

Link Gösterimi

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) E20cc

Proxy Sıçraması

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) F1sa

SOHBET
Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) I4fo

transfer
Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) J1dk

TranSfer edilen bir dosyayı sağ tıkladığınız zaman aşağıdaki menü açılır ve açıklamaları şöyledir

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) J22rm
ARAMA

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) K3xv

yÜKLEME KRİTERLERİ

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) L5kr

**** Ayarları budur arkadaşlar,kolaydır,ben bugüne kadar çok dosya indirdim ama fake dosyaya 1 kere rastladım.Film Tamamen indirmeden önce yükleme başladıktan sonra 4-5mb indirip AVIPreview'den C:\Program Files\**** Lite Edition\My Shared Folder klasörünü açıp görüntü ve sesi kontrol edin.

**** çok kullanıcılı bir filmi 12-14 saat arasında indirebiliyor (256k adsl)

En çok sorulan sorulardan biri ise %98'e geldi takıldı kaldı.Bu durumda sabırlı olacaksınız,arada bir bu dosyaya dur devam et yaparsanız yeni kullanıcılar arar ve tamamlama oranı artar.**** sonlara doğru yavaşlar çünkü dosyanın hepsini tamamlayan kullanıcılar filmi My Shared Folder klasöründen başka bir dizine taşırlar ve böylece paylaşımcı sayısı azalır.

**** birden hızlanmaz 2 kullanıcılı bir film 2-3 saat sonra 30-40 kullanıcıya kadar çıkabilir(ki ben 1 kullanıcı ile başladığım filmin 70+71 olduğunu çook gördüm)

Gelelim Upload meselesine ewet ****te upload yüksek tutulduğu zaman download hızınız ciddi azalır.Bu durumda 2 yol var.256k adsl olmasına rağmen ben paylaşımcıyım diyerek hiçbirşey yapmamak.2.yol Netlimiter adlı programı indirerek upload hızını belirlemek.Bu tamamen bip kalmış durum.

**** daha çok,uğraşmayı,sıra beklemeyi sevmeyen yükleyeyim direk indirsin diyen kullanıcılar için idealdir
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) Agresi10
Rep Puanı : 217742

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) Empty
MesajKonu: Geri: Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri)   Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri) I_icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 3:47 pm

Paylaşım İçin saol

Ares Resimli Anlatım (genel özellikleri)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Winamptan TV izleme -Adult Kanallar Dahil- [Resimli Anlatım]
» harddisk gizleme program kullanmadan (resimli)
» Linux’un özellikleri
» Hayatımda böyle TV programı görmedim, Kesinlikle bakmalısınız.AYRINTILI ANLATIM! FuLL
» RESiMli ŞiiR...........