www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bilgisayarcının vasiyetnamesi

2 posters
YazarMesaj
wampires
Co-Admin
Co-Admin
wampires

Kadın
NeRDeN : komiq ¦deLYy ¦ara sıra gery ¦hayatın tadındayım¦-kıskanç ¦kopuq ¦--- -ara ara somurduk -¦
Rep Puanı : 218968

Bilgisayarcının vasiyetnamesi Empty
MesajKonu: Bilgisayarcının vasiyetnamesi   Bilgisayarcının vasiyetnamesi I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:12 pm

Vasiyetnamem
Canımdan çok sevdiğim sevgilim, arkadaşlarım ve akrabalarım..! bir gün olurda, virüs veya başka bir nedenden ötürü vefat edersem, gerçekleştirilmesini arzuladığım hususlar şunlardır :
1- domaındlx'ten almış olduğum 100 mb'lık web alanımı sevgilime bırakıyorum.
2- 50 e-maıl adresimi pertman5 e bırakıyorum.
3- msn listemdeki kız arkadaşlarımı babama bırakıyorum.
4- bilgisayarımdaki hack dokumanları arkadaşım o kendini bilir .)'e bırakıyorum.
5- ses kartım ve harddısk'imi, enişte kızı asli'ya bırakıyorum.
6- download etmek için günlerce uğraştığım video, mp3 ve java scrıptlerimi komşumuzun kızı gizem'e bırakıyorum.
7- bozuk mouse'umu benimle gömün!!
8- monitörümü kimseye bırakmıyorum benimle gömün!
9- cd'lerimi de kimseye bırakmıyorum, onları da benimle gömün!
10- geçen ay gelen 60 ytl'lik telefon faturamı, ölene kadar ödeyememissem geciktirmeden ödeyin; gözüm açık gitmeyim!..
11- öldükten birkaç gün sonra eğer sğz kullanmayacaksanız; züperonlıne, hortnet, makbanknet, *küfür yasaktır*, yamukbanknet, çısbanknet, vızvıznet zartzurtnet sınırsız internet aboneliklerimi iptal edin ki, gereksiz yere kredi kartımdan para tahsil edip durmasınlar.
12- emri vaki olduktan sonra bütün gücünüzle gayret ederek, enbokzirve100'deki hitimi arttırın ve beni zirveye taşıtın. arttırmazsanız öbür dünyada iki elim yakanızdadır.
13- beni defnetmenizden sonra diğer tarafta imkan bulur bulmaz derhal onlıne olacağım ve sizlerle bağlantı kurmaya çalısacağım. bu yüzden gecelerı msn'de onlıne olun.
14- az önceki şık gerçekleşirse, beni arkadaş listenize ekleyın, nankörlük etmeyin, yoksa hacklerim.
15- sevgilim, sağda solda chat yaptığını duymayayım, yoksa hortlar gelirim.
16- mütemadiyen benim ruhumu çağırmayı deneyin ; ey ruh geldinse 3 maıl yolla deyin.
17- gelmişsem bilgisayarı reset'leyin.
18- ben öldükten sonra web sitesi filan yaparsanız bana da lınk verin. *küfür yasaktır* kullanılanlara ekleyin.
19- gözlerım yavaş yavaş kapanmaya başladı, çabuk söyleyın bana şu anki, hit durumum nedir?
20- biraz kenara çekilin şöyle, ölmeden önce son bir kez msn'de chat yapmak istyorum.
21- aah, ölüyorum galiba, çabuk soleyin virüs'ü kim yolladı bana
Ah ölüyorum, kütt...
santi
Yönetici
Yönetici
santi

Erkek
Rep Puanı : 217771

Bilgisayarcının vasiyetnamesi Empty
MesajKonu: Geri: Bilgisayarcının vasiyetnamesi   Bilgisayarcının vasiyetnamesi I_icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 9:38 am

paylaşım için saol...

Bilgisayarcının vasiyetnamesi
1 sayfadaki 1 sayfası