www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kanadada Eğitim

3 posters
YazarMesaj
wampires
Co-Admin
Co-Admin
wampires

Kadın
NeRDeN : komiq ¦deLYy ¦ara sıra gery ¦hayatın tadındayım¦-kıskanç ¦kopuq ¦--- -ara ara somurduk -¦
Rep Puanı : 218929

Kanadada Eğitim Empty
MesajKonu: Kanadada Eğitim   Kanadada Eğitim I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 7:50 pm

Kanadada Eğitim

Birleşmiş Milletler tarafından defalarca "Yaşam Kalitesi En Yüksek Ülke" seçilen Kanada, huzurlu ve güvenli bir ortamda, ekonomik ve kaliteli eğitim görmek isteyenler için ideal bir ülkedir. Kanada'nın batısında yer alan Vancouver doğal güzellikleriyle, doğusundaki Toronto ise modern yerleşim birimleriyle, yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

Kanada’daki dil okullarından fiziksel imkanları, eğitim düzeni, sosyal aktiviteleri, konaklama seçenekleri gibi herbiri oldukça önemli konuların tamamında belirli bir kalite standardını yakalamış olanlar CAPLS (Canadian Association of Private Language Schools) tarafından belirleniyor. Kanada’da bulunan yüzlerce dil okulundan sadece 60 tanesi CAPLS tarafından akredite edilmiştir. Bu 60 okul Kanada genelinde toplam 92 lokasyonda faaliyet gösteriyor. Temsilciliğini yaptığımız Kanada okullarının tamamı CAPLS onaylıdır
santi
Yönetici
Yönetici
santi

Erkek
Rep Puanı : 217732

Kanadada Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Kanadada Eğitim   Kanadada Eğitim I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:58 pm

paylaşım için saol..
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : Kanadada Eğitim Agresi10
Rep Puanı : 217741

Kanadada Eğitim Empty
MesajKonu: Geri: Kanadada Eğitim   Kanadada Eğitim I_icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 2:20 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler

Kanadada Eğitim
1 sayfadaki 1 sayfası