www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İngilterede Egitim

3 posters
YazarMesaj
wampires
Co-Admin
Co-Admin
wampires

Kadın
NeRDeN : komiq ¦deLYy ¦ara sıra gery ¦hayatın tadındayım¦-kıskanç ¦kopuq ¦--- -ara ara somurduk -¦
Rep Puanı : 218930

İngilterede Egitim Empty
MesajKonu: İngilterede Egitim   İngilterede Egitim I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 7:49 pm

İngilterede Eğitim

İngiltere, seçkin eğitim kurumları ve köklü eğitim sisteminin yanısıra, zengin tarihi, geleneksel yaşam tarzı, farklı kültürü ve muhteşem doğal güzellikleriyle, İngilizce öğrenmek isteyen binlerce yabancı öğrenciye ev sahipliği yapıyor. “Dünyanın Başkenti” unvanıyla tanınan Londra, yüzlerce yıllık akademik geleneğin beşiği Oxford ve Cambridge, büyüleyici doğal güzellikler ile denizin kucaklaştığı Bournemouth ve Brighton, öğrencilerin tercih ettiği şehirlerin başında geliyor.

İngilterede, dil eğitimi sunan 2000’i aşkın okul bulunuyor. Bu okullardan 350 kadarı British Council (İngiliz Kültür Heyeti) onayına sahiptir ve sözkonusu okulların eğitim standardı, konaklama seçenekleri ve sosyal imkanları periyodik olarak denetlenmektedir. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere okullarının tamamı British Council onaylıdır
santi
Yönetici
Yönetici
santi

Erkek
Rep Puanı : 217733

İngilterede Egitim Empty
MesajKonu: Geri: İngilterede Egitim   İngilterede Egitim I_icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 10:58 pm

paylaşım için saol..
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : İngilterede Egitim Agresi10
Rep Puanı : 217742

İngilterede Egitim Empty
MesajKonu: Geri: İngilterede Egitim   İngilterede Egitim I_icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 4:08 pm

paylaşım için teşekkürler...

İngilterede Egitim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İtalyada Eğitim
» Kanadada Eğitim
» Avustralyada Eğitim
» Maltada Eğitim
» Fransada Egitim