www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

komik bir hotmail mesajı

2 posters
YazarMesaj
SuSpecTT
KuRNaZ Üye
KuRNaZ Üye

Erkek
Ruh Hali : komik bir hotmail mesajı Agresi10
Rep Puanı : 248929

komik bir hotmail mesajı Empty
MesajKonu: komik bir hotmail mesajı   komik bir hotmail mesajı I_icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:22 pm

hotmailine sürekli ilginç mesajlar gelenler bilir

Al Sana Mail Zinciri

TEŞEKKÜRLER SEVGİLİ DOSTLARIM
2005 ve 2006 yılında bana zincir mektup (chain letters) gönderen tüm dost ve arkadaşlarıma teşekkür ederim.
Sayenizde tuvalet temizlemekte kullanıldığını öğrendiğim Cola'yı içemez oldum.
AIDS virüsü taşıyan iğneler popoma batacak korkusuyla sinemaya gidemez oldum. Deodorantlar kanser yapıyor diye sayenizde artık bir domuz gibi kokuyorum.
Marketlerde yaşlı kadınlar beni kandırıp parfüm koklatacağım diye bayıltıp kaçırır korkusuyla ya markete gitmiyorum ya da yaşlı kadınlara asla yardim etmiyorum.
Telefon hattımı kullanıp bana borç takarlar korkusuyla telefona bile cevap veremiyorum.
Yiyeceklerin içinde neler olduğunu açıkça ifşa etmeniz karsısında korkudan yemek yiyemez oldum.
Üstüne kesin fare sıçmıştır diye hiçbir kutu içeceği içemiyorum.
Çok beğensem bile ya içkime ilaç koyup beni uyutup organlarımı çalar ve buz dolu küvetin içinde uyanırsam diye bana yaklaşanları tersliyorum.
Tüm birikimlerimi hastanede yatan ve ölmek üzere olan çocuklara yatırdım.
Beş parasız kaldım.
Mail listesine katılırsam alacağım söylenen para, bilgisayar, cep telefonu ya da gezileri beklemekten evden dışarı çıkamaz oldum.
Bir maili forward etmedim başıma ne belalar gelecek diye korkuyla beklemekten ruh sağlığımı kaybettim.
ŞİMDİ : Eğer bu maili 60 saniye içinde 1200 kişiye yollamazsan, bilesin ki ishal bir kuş sabah aksam kafana s.çacak ve hayatı sana dar edecektir. Bir Dostunuz
komik bir hotmail mesajı Dabka
https://forumburasi.forumdizini.com/forum.htm
maliyeci
Yönetici
Yönetici
maliyeci

Erkek
Rep Puanı : 1428918

komik bir hotmail mesajı Empty
MesajKonu: Geri: komik bir hotmail mesajı   komik bir hotmail mesajı I_icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 8:25 pm

puhahaha.gerçekleri yazmış Çılgın

komik bir hotmail mesajı
1 sayfadaki 1 sayfası