www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
www.sonsuzpaylasim.forum.st sonsuza kadar burdayız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!!

2 posters
YazarMesaj
wampires
Co-Admin
Co-Admin
wampires

Kadın
NeRDeN : komiq ¦deLYy ¦ara sıra gery ¦hayatın tadındayım¦-kıskanç ¦kopuq ¦--- -ara ara somurduk -¦
Rep Puanı : 218951

yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!! Empty
MesajKonu: yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!!   yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!! I_icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 10:05 pm

Merhaba, Ben 29 yasinda bir babayim Esim ve ben birlikte mükemmel bir yasami paylastik. Çocuğumuza
Beyin kanseri teshisi koydular Ve kurtulmasi için tek yolun ameliyat oldugunu söylediler. Ne yazik ki bunun için yeterli paramiz yok. AOL ve Zdnet(Zimbabve) bize yardim etme karari aldi.Bu mail ne kadar çok kisiye yönlendirilirse,her üç kisi için 32 sent Zimbabve dolari olarak fon olusturulacak. AOL Mesaji takip edecek ve kaç kisiye ulastigini sayacak. Adres listenizdeki her kisiye bu mesaji gönderin.

ACIL!!!!!ULASABILDIGINIZ HERKESE ILETINIZ LÜTFEN eger bir
gün siz de böyle bir mesaj göndermek zorunda kalirsaniz,okumadan silen ve iletmeyenler hakkinda ne düsünürsünüz '
Sevgili Arkadaslar ,
Cerrahpasa tip Fakültesi Onkoloji Çocuk bölümünde yatan 7 yasinda Lösemi hastasi Damla Ahsan için AB-Negatif taze kana ihtiyaç duyulmaktaymis.
DOKTORLARA GÖRE EN AZ 6 AY DEVAMLI KANA ihtiyaçlari var..
Yardim etmek isteyenler olursa asagida yazili cep telefonlarindan annesine ulasabilirler.
Sizde e-postayi lütfen tanidiginiz herkese gönderin. Zor durumda olan bu çocuga yardim edelim.

Damla'nin Annesinin tel.no. : 0532 411 32 53

2 yildir fon aliyorlarmis mail gönderiminden.

Sizde bütün listenize iletin
yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmaktan bu maili tüm listenizi göndrrmekten kimseye zarar gelmez..
EN FAZLA 15 DAKİKANIZI ALIR
HAYAT KURTARMAK BİR ÇOCUĞA YARDIM ETMEK SİZİN ELİNİZDE...

ARKADAŞLAR BUNU BİR ARKADAŞ İLK DEFA YAPMIŞ TELEFONU ARAMIŞ AMA DOĞRU MALESEF DEDİ Üzgün
xxxx_eray_xxxx
**Şekil Üye**
**Şekil Üye**
xxxx_eray_xxxx

Erkek
Ruh Hali : yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!! Agresi10
Rep Puanı : 217763

yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!! Empty
MesajKonu: Geri: yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!!   yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!! I_icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 2:41 pm

tamam yardım edreiz

yArdIM edİn LÜtFeN!!!!!!!:!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İnanilmaz Olay........(Lütfen Okuyun)
» sinirlenin ce mutlaka bu yazıları okuyun !!!!lütfen
» Knıght Online Yardım-Destek
» Sadece zaman aşkın ne kadar büyük oLduğunu anLayabiLiLir ( herkes Lütfen okusun )....